Loading the content... Loading depends on your connection speed!

Telefon do sklepu: 12 357 73 31

Showing all 4 results

grid
list
Gitara elektro-akustyczna Washburn WD10CE/NS

Gitara akustyczna amerykańskiej marki Washburn to świetny instrument dla początkujących jak i średnio-zaawansowanych gitarzystów, którzy szukają dobrej gitary akustycznej w rozsądnym budżecie. Seria gitar WD10 brzmi naprawdę stylowo – głęboki dół i mocna góra. Przystawka Fishman Isys+ radzi sobie świetnie przekazując brzmienie do wzmacniacza, jednocześnie oferując wbudowany elektroniczny tuner do strojenia instrumentu.

Gitara elektro-akustyczna Höfner Jumbo

Wspaniały instrument o pięknym i głębokim brzmieniu. Gitara elektro-akustyczna z bardzo wygodnym gryfem, który poleca i na którym gra Pan Robert Kasprzycki.

Gitara elektro-akustyczna Kepma A2CE

Niezwykły instrument o wspaniałym brzmieniu. Nie można przejść obojętnie obok gitar marki Kepma. Ich ogólny wygląd, jak i detale prezentują się doskonale. Egzotyczne drewno guibourtia, z którego wykonany jest korpus instrumentu dodaje gitarze charakteru. Kepma A2CE jest bardzo wygodna, a dzięki zastosowanym preampie Fishmann po podpięciu jej do wzmacniacza, można zakochać się w jej brzmieniu.

Gitara elektro-akustyczna Kepma A1CE

Niezwykły instrument o wspaniałym brzmieniu. Nie można przejść obojętnie obok gitar marki Kepma. Ich ogólny wygląd, jak i detale prezentują się doskonale. Satynowe wykończenie dodaje gitarze charakteru. Doskonałe połączenie jakości i rozsądnej ceny.

Mobile version: Enabled