Loading the content... Loading depends on your connection speed!

Telefon do sklepu: 12 357 73 31

Showing all 3 results

grid
list
Gitara basowa Höfner Shorty Bass

Choć gitara ta wygląda dość „kosmicznie” i infantylnie zarazem, to w tym małym ciele mieści się naprawdę dużo możliwości. Bardzo wygodny i lekki instrument, który z pełnym powodzeniem może być głównym instrumentem początkującego basisty, lub też doskonałym uzupełnieniem arsenału basowego doświadczonego muzyka. Jej waga i kompaktowy kształt powodują, że transport czy przechowywanie takiego instrumentu to pestka. Stosunek jakości (w tym brzmienia) do ceny to rewelacja. Warto przyjść do Nowa Nuta i spróbować zmierzyć się z tym małym wojownikiem. Na zamówienie dostępna także w kolorze czerwonym lub niebieskim.

Tuner Snark SN-1

Najlepszy przyjaciel każdego gitarzysty – stroik nagryfowy, który szybko i precyzyjnie wskaże każdy dźwięk niezależnie od warunków, ponieważ odczytuje wysokość granego dźwięku za pomocą wibracji! Bardzo wygodny klips, obrotowa główka i jasny wyświetlacz czynią go doskonałym urządzeniem do strojenia gitary.

Gitara basowa Epiphone Thunderbird IV

Ponadczasowy design Thunderbirda potrafi urzec każdego. Kawał historii i kawał dobrego potężnego basu. Jakość wykonania tego instrumentu i jego brzmienie zasługuje na największe uznania, zwłaszcza że jego cena jest przystępna dla każdej kieszeni. Rekomendacja Nowej Nuty!

Mobile version: Enabled