Loading the content... Loading depends on your connection speed!

Telefon do sklepu: 12 357 73 31

Showing all 7 results

grid
list
Gitara akustyczna Washburn WD10B

Gitara akustyczna amerykańskiej marki Washburn to świetny instrument dla początkujących jak i średnio-zaawansowanych gitarzystów, którzy szukają dobrej gitary akustycznej w rozsądnym budżecie. Seria gitar WD10 brzmi naprawdę stylowo – głęboki dół i mocna góra. Dodatkowo czarne wykończenie sprawia, że gitara wygląda naprawdę świetnie.

Gitara elektro-akustyczna Washburn WD10CE/NS

Gitara akustyczna amerykańskiej marki Washburn to świetny instrument dla początkujących jak i średnio-zaawansowanych gitarzystów, którzy szukają dobrej gitary akustycznej w rozsądnym budżecie. Seria gitar WD10 brzmi naprawdę stylowo – głęboki dół i mocna góra. Przystawka Fishman Isys+ radzi sobie świetnie przekazując brzmienie do wzmacniacza, jednocześnie oferując wbudowany elektroniczny tuner do strojenia instrumentu.

Gitara akustyczna Washburn WD10NS satynowa

Gitara akustyczna amerykańskiej marki Washburn to świetny instrument dla początkujących jak i średnio-zaawansowanych gitarzystów, którzy szukają dobrej gitary akustycznej w rozsądnym budżecie. Seria gitar WD10 brzmi naprawdę stylowo – głęboki dół i mocna góra. Satynowe, naturalne wykończenie dodaje gitarze wysmakowany wygląd.

Gitara akustyczna Washburn WD10 błyszcząca

Gitara akustyczna amerykańskiej marki Washburn to świetny instrument dla początkujących jak i średnio-zaawansowanych gitarzystów, którzy szukają dobrej gitary akustycznej w rozsądnym budżecie. Seria gitar WD10 brzmi naprawdę stylowo – głęboki dół i mocna góra.

Gitara elektro-akustyczna Kepma A2CE

Niezwykły instrument o wspaniałym brzmieniu. Nie można przejść obojętnie obok gitar marki Kepma. Ich ogólny wygląd, jak i detale prezentują się doskonale. Egzotyczne drewno guibourtia, z którego wykonany jest korpus instrumentu dodaje gitarze charakteru. Kepma A2CE jest bardzo wygodna, a dzięki zastosowanym preampie Fishmann po podpięciu jej do wzmacniacza, można zakochać się w jej brzmieniu.

Gitara elektro-akustyczna Kepma A1CE

Niezwykły instrument o wspaniałym brzmieniu. Nie można przejść obojętnie obok gitar marki Kepma. Ich ogólny wygląd, jak i detale prezentują się doskonale. Satynowe wykończenie dodaje gitarze charakteru. Doskonałe połączenie jakości i rozsądnej ceny.

Gitara akustyczna Kepma A1C

Niezwykły instrument o wspaniałym brzmieniu. Nie można przejść obojętnie obok gitar marki Kepma. Ich ogólny wygląd, jak i detale prezentują się doskonale. Piękne błyszczące, czarne wykończenie nadaje gitarze charakteru. Wycięcie cutaway sprawia, że instrument jest bardzo wygodny.

Mobile version: Enabled