Loading the content... Loading depends on your connection speed!

Telefon do sklepu: 12 357 73 31

Showing all 4 results

grid
list
Gitara elektryczna Epiphone Slash AFD

Nawet jeśli nie wiecie, kim jest Slash, od razu zakochacie się w tej gitarze! Przepiękna kolorystyka przykuwa wzrok, a jakość wykonania cieszy oko. Świetny instrument sygnowany przez byłego gitarzystę Guns N’Roses, który swoim brzmieniem i świetnym ustawieniem zadziwi zawodowych gitarzystów, a dla początkujących i średniozaawansowanych graczy będzie doskonałym wyborem. W dodatku wraz z gitarą otrzymacie kilka użytecznych gitarowych gadżetów, w tym wbudowany w ramkę humbuckera elektroniczny stroik czy wygodny gigbag. Nowa Nuta poleca ten instrument.

Gitara elektryczna Epiphone G400 Pro

Klasyczne SG w wersji Pro wyprodukowane pod szyldem Epiphone. Model ten uzbrojony w wysokiej klasy pickupy Alnico Classic PRO oraz w potencjometry push/pull z funkcją rozdzielności cewek. Nie sposób przejść obojętnie obok tej gitary, która wszystkim kojarzy się z Angusem Youngiem z AC/DC. Nie zapominajcie jednak, że na SG grali również tacy giganci gitary jak Tony Iommi z Black Sabbath, Frank Zappa czy Thom Yorke.

Gitara basowa Epiphone Thunderbird IV

Ponadczasowy design Thunderbirda potrafi urzec każdego. Kawał historii i kawał dobrego potężnego basu. Jakość wykonania tego instrumentu i jego brzmienie zasługuje na największe uznania, zwłaszcza że jego cena jest przystępna dla każdej kieszeni. Rekomendacja Nowej Nuty!

Gitara elektryczna Epiphone Les Paul Custom PRO

Klasyka Les Paul w wersji Custom Pro zachwyci każdego. Głęboka czerń korpusu z jasnym, wielowarstwowym bindingiem oraz złotym osprzętem sprawia, że instrument ten sam w sobie jest piękny. Jeśli dołożymy do tego jeszcze walory dźwiękowe, za które odpowiadają dwa świetne przetworniki ProBucker™, z dodatkową rozdzielnością cewek sterowaną za pomocą potencjometrów push/pull to otrzymujemy instrument doskonały w swojej klasie. Niezwykle uniwersalna i zdecydowanie godna polecenia gitara elektryczna.

Mobile version: Enabled